یاشیل باغبان سهند

فرآورده های کشاورزی اعم از محصولات زراعی و دامی که اصطلاحاً به آنها محصولات کشاورزی اطلاق می شود، در بدو امر به خاطر تأمین اساسی ترین کالاهای مورد نیاز بشر یعنی مواد غذائی حائز اهمیت است. در کنار این امر همانگونه که تجربه برخی کشورها مثل استرالیا و کانادا نشان می دهد بخش کشاورزی را می توان به عنوان نقطه شروع توسعه اقتصادی در نظر گرفت.شرکت یاشیل باغبان سهند با ایجاد وبسایت شرکت تلاش میکند اخبار - یافته ها - فرص ها و تازه های بخش کشاورزی را به صورت مجله کشاورزی در اختیار زارعان - مهندسین و فعالین بخش کشاورزی قرار دهد.

یاشیل باغبان سهند

آمار سایت
کل اعضاء: 11
کاربران آنلاین: 28
کل مطالب: 413
کل بازدید ها: 2052369
ورود به سیستم
:  
:  


ثبت نام کاربر جدید
رمز خود را فراموش کرده اید؟

درد و دل یه مهندس کشاورزی جوان


بازدید صفحه: 4179
نوشته شده توسط: سیروس تاپدوقی
آخرین تغییر: چهارشنبه 01 دی 1395 - 12:59 ق.ظ
زمان/تاریخ انتشار: چهارشنبه 01 دی 1395 - 12:59 ق.ظ

                                                                   بسم الله الرحمن الرحیم

 

از یک جوان فارغ التحصیل کشاورزی خانه نیشین  به مدیران و مسئولین کشوری

با سلام

جناب رییس جمهور

وقتی شما به عنوان مسئول یک دولت وقت برای ارایه یک طرح توسط یه جوان برای بهبود کشاورزی ندارید.و ازسال 93/11/21نامه به شماره 020/9/35138در دفتر شما راکد مانده از بقیه مسولین چه انتظاری باید داشته باشیم  باید

بسوزیم بسازم  یا مثل برخی نخبگان کشور را برای نوکری به غرب ترک وفراموش کنیم .

مسئولین و مدیران کشوری

شما مسولین و مدیرانی که امروز مدیر هستید مسئول عواقب و برنامه ای که فردا به اجرا خواهد آمد من فقط در مورد رشته و کار خودم عرض دارم آنهایی که امروز مسئول کشاورزی هستن قطعا سلامت و تامین غذایی آینده مردم دست شماست

شما ها که در حال نابود کردن تعداد زیادی مهندسین و فارغ التحصیلان کشاورزی هستین . باید بدانید که اگر مهندسین کشاورزی از کار در این بخش ناامید شوند فردا روز کشاورزی نابودخواهد شدو کشوری که نتواندزیر ساخت تامین غذا ی خود را داشته باشد قطعا محتاج خواهدشد.

شماها که خیر و منفعت امروز خود را سر لوحه کار خود قرار میدهید و وقتی مسئول شدید هدفتان رسیدن به مقاصد بعدی است هم خدا را فراموش میکنید و هم ولی نعمتان  که به فرموده (امام خمینی (ره )مردم ولی نعتمان ما هستند)

 به خودتان بیایید و به نسل هایی بعدی فکر کنید فردا روز همه خواهیم مرد ونسل هایی بعدی به دنیا خواهند آمد  و آنها کشور را اداره خواهند کرد برای آنها برنامه ریزی کنید نه برای خودتان .

روزی که نظرات و کارهای جوانان را کنار میگذارید . به این فکر نمیکنید که ما هم خدایی داریم ما می توانیم چون جوانیم و قادر هستیم کار کنیم نه اینکه از 30سالگی در خانه بنشینیم و منتظر بمانیم . شما ها باید از افکار و نیروی جوانی ما استفاده کنید مطمن باشید ما کمتر از شما نیستیم . و می توانیم نباید ما را کنار بگذارید.

اگر روزی پدران ما برای دفاع از کشور برخاستند ما هم میتوانیم .

نمیدانیم شما ها که مسئول کشور هستید هدفتان از برخورد با ما چیست ؟

ما هم از بندگان خدا هستیم و نوکر و خادم این کشور

.  

 

.

                                                                                                                               با تشکر

                                                                                                                         سیروس تاپدوقی                       

 


نظرات:
shahri vakili : یکشنبه 08 بهمن 1396 - 12:46 ب.ظ

salam aghaje sirus mitonid ba man tamas begirid .man mikham be shoma komak konam ke agr emkanesh ro khoda bekhad kare moshtarak dar zamine keshavarzi rah biendazim. imaile man ro mitonid estefadeh konid baraje javab dadan.  

سلام  پیام شما را دیدم من در خدمت کلیه کشاورزان و شما هستم وکار کشاورزی بهترین کار ممکن است برای ماو این ایمیل ماست در صورت علاقمندی لطفا پیام دهید ممنون و متشکریم yb.sahand@yahoo.cm

میهمان - ایمیل

گالری تصاویر
یاشیل باغبان سهند Yashil Baghban Sahand YBS Co wwww.ybsco.ir
مطالب تازه
محصولات یاشیل باغبان سهند