یاشیل باغبان سهند

فرآورده های کشاورزی اعم از محصولات زراعی و دامی که اصطلاحاً به آنها محصولات کشاورزی اطلاق می شود، در بدو امر به خاطر تأمین اساسی ترین کالاهای مورد نیاز بشر یعنی مواد غذائی حائز اهمیت است. در کنار این امر همانگونه که تجربه برخی کشورها مثل استرالیا و کانادا نشان می دهد بخش کشاورزی را می توان به عنوان نقطه شروع توسعه اقتصادی در نظر گرفت.شرکت یاشیل باغبان سهند با ایجاد وبسایت شرکت تلاش میکند اخبار - یافته ها - فرص ها و تازه های بخش کشاورزی را به صورت مجله کشاورزی در اختیار زارعان - مهندسین و فعالین بخش کشاورزی قرار دهد.

یاشیل باغبان سهند

آمار سایت
کل اعضاء: 11
کاربران آنلاین: 28
کل مطالب: 413
کل بازدید ها: 2052296
ورود به سیستم
:  
:  


ثبت نام کاربر جدید
رمز خود را فراموش کرده اید؟

اخبار کشاورزی


بازدید صفحه: 3080
نوشته شده توسط: سیروس تاپدوقی
آخرین تغییر: جمعه 30 آبان 1393 - 02:39 ق.ظ
زمان/تاریخ انتشار: شنبه 10 آبان 1393 - 11:33 ب.ظ

افزایش بارندگی ها در اوج ناامیدی/ رشد 214 درصدی حجم بارش‌های سال آبی امسال نسبت به پارسال

افزایش بارندگی ها در اوج ناامیدی/ رشد 214 درصدی حجم بارش‌های سال آبی امسال نسبت به پارسال

در حالی میزان بارش ها در سال آبی امسال 22 میلیمتر بوده است که میزان بارش در مدت مشابه سال آبی گذشته هفت میلی‌متر و دوره مشابه متوسط درازمدت 12 میلی‌متر رسیده است.

 

به‌گزارش خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، میزان بارش در مدت مشابه سال آبی گذشته هفت میلی‌متر و دوره مشابه متوسط درازمدت 12 میلی‌متر بوده است.

بر این اساس، حجم بارش‌ها از ابتدای سال آبی جاری تاکنون درمقایسه با سال آبی گذشته 214 درصد و درقیاس با متوسط درازمدت 83 درصد افزایش یافته است.

بیش ترین افزایش بارندگی تا پایان هفته گذشته درمقایسه با دوره درازمدت در ایستگاه دهلران در استان ایلام با 33 برابر افزایش بارش بوده و ایستگاه گوزون در استان فارس با 100 درصد کاهش کم ترین میزان بارندگی درمقایسه با دوره درازمدت را داشته است./


نظرات:

گالری تصاویر
یاشیل باغبان سهند Yashil Baghban Sahand YBS Co wwww.ybsco.ir
مطالب تازه
محصولات یاشیل باغبان سهند