یاشیل باغبان سهند

فرآورده های کشاورزی اعم از محصولات زراعی و دامی که اصطلاحاً به آنها محصولات کشاورزی اطلاق می شود، در بدو امر به خاطر تأمین اساسی ترین کالاهای مورد نیاز بشر یعنی مواد غذائی حائز اهمیت است. در کنار این امر همانگونه که تجربه برخی کشورها مثل استرالیا و کانادا نشان می دهد بخش کشاورزی را می توان به عنوان نقطه شروع توسعه اقتصادی در نظر گرفت.شرکت یاشیل باغبان سهند با ایجاد وبسایت شرکت تلاش میکند اخبار - یافته ها - فرص ها و تازه های بخش کشاورزی را به صورت مجله کشاورزی در اختیار زارعان - مهندسین و فعالین بخش کشاورزی قرار دهد.

یاشیل باغبان سهند

آمار سایت
کل اعضاء: 11
کاربران آنلاین: 33
کل مطالب: 413
کل بازدید ها: 2052259
ورود به سیستم
:  
:  


ثبت نام کاربر جدید
رمز خود را فراموش کرده اید؟

اخبار اب و کشاورزی


بازدید صفحه: 2921
نوشته شده توسط: سیروس تاپدوقی
آخرین تغییر: شنبه 01 آذر 1393 - 07:45 ق.ظ
زمان/تاریخ انتشار: سه شنبه 20 آبان 1393 - 02:43 ق.ظ

بناب با مشکل آب شرب و کشاورزی مواجه است

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان با مشکل آب شرب، کشاورزی و صنعتی مواجه است که باید در این خصوص اقدامات لازم انجام گیرد.

حجت الاسلام محمد باقری بنابی در حضور مسئولان استانی و همچنین معاون راهبردی رئیس جمهور اظهار داشت: شهرستان بناب شدیدا با مشکل آب کشاورزی، صنعتی و آب شرب مواجه است که به جهت ایجاد سدهای مختلف در شهرهای مختلف استان در سالهای اخیر شاهد این مشکل هستیم.

وی کمبود آب در بناب را اساسی ترین مشکل این شهرستان دانست و گفت: بایدنظارت دقیق بر روی نحوه تخصیص آب انجام گیرد.

بنابی با بیان اینکه شهرستان بناب از جمله شهرستان هایی است که در محور مواصلاتی چندین استان غربی کشور قرار گرفته ولی فاقد کمربندی است، افزود: از آنجایی که اجرای طرح کمربندی شرقی بناب دارای ردیف بودجه نیز است، امیدواریم با اختصاص ردیف مخصوص در بودجه سال آینده شاهد اجرای این طرح باشیم.

.

نظرات:

گالری تصاویر
یاشیل باغبان سهند Yashil Baghban Sahand YBS Co wwww.ybsco.ir
مطالب تازه
محصولات یاشیل باغبان سهند